Koondlaen kuni 15 000€

Intressiga alates 7,9%

Miks refinantseerida enda laenud?

1. Oluline kulude kokkuhoid.
Refinantseerimine võimaldab Sul ühe või mitu kallimat laenu vahetada mõistlikuma vastu. Võidad nii intressis, kuumakses kui halduskuludes.

2. Enneta võlgade teket.
Kui elumuutuse tõttu käivad olemasoleva(te) laenu(de) osamaksed ja intressimäär üle jõu, aitab refinantseerimine makseraskusi ennetada ja sobilikuma maksegraafikuga jätkata.

3. Laenu tasumine on mugavam.
Enam ei pea Sa kandma erinevaid summasid erinevatel kuupäevadel erinevate pankade kontodele.

4. Rahaasjad kontrolli alla.
Refinantseerimine muudab Sinu rahaasjad lihtsasti jälgitavaks ja kergesti hallatavaks.

5.Parem krediidiskoor.
Tuleviku perspektiivis (nt eluasemelaenu taotlemisel) on parem omada ühte kui mitut väiksemat laenu, eriti kui tegu on kiirlaenudega.

Laenu taotlemise protsess

Täida laenutaotlus.

Esita kontoväljavõte ja tee isikutuvastus.

Allkirjasta leping.

Positiivse lõppotsuse korral laekub raha kontole.

 • Intress: alates 7,90%
 • Laenusumma: 1000€ - 15 000€
 • Lepingu sõlmimise tasu 5% laenu summast, minimaalselt 75€
 • Kuuhaldustasu: alates 5,9 €

  Vaata ülejäänud hinnakirja.
 • Vanus vähemalt 21 aastat
 • Eraisik
 • Püsiv ametlik sissetulek (palk või pension)
 • Isiklikule arvelduskontole
 • Maksehäired puuduvad
 • Alaline elukoht Eesti Vabariigis

1. Täitke laenutaotlus.
Protsessi kiirendamiseks palume esitada enda kontoväljavõte viimase 6 kuu kohta filtreerimata kujul panga digitempliga (bdoc või asice formaadis). Kui kasutate igapäevaselt mitut kontot, lisage kõik väljavõtted.

2. Esitage laenutaotlus.
Eelotsus kuvatakse koheselt arvutiekraanile.

3. Positiivse eelotsuse korral,
kui Te pole seda juba teinud, palume edastada enda kontoväljavõte viimase 6 kuu kohta filtreerimata kujul panga digitempliga (bdoc või asice formaadis) e-mailile info@tfbank.ee. Kui kasutate igapäevaselt mitut kontot, lisage kõik väljavõtted.

4. Pärast andmete kontrolli
Edastame Teile lepingu ja lingi selle allkirjastamiseks. Juhul, kui lepingu digitaalne allkirjastamine ei ole võimalik, saadame Teile lepingu posti teel.

5. Laen makstakse välja,
kui oleme saanud allkirjastatud lepingu, kontoväljavõtte ning lõppotsus on positiivne. Lisaks peate läbima isikusamasuse tuvastamise veebikaamera kaudu Veriffis.

Tagasimaksmise minimaalne periood on 12 kuud ja maksimaalne periood 84 kuud. Nominaalne aastaintress on alates 7,90%, lepingusõlmimise tasu on tavatingimustel 5% laenusummast, igakuine laenuhaldustasu 5,90€. Maksimaalne krediidi kulukuse määr 48,9%.

Refinantseerimislaenu tüüpnäide: 5000 € laenu puhul viieks aastaks fikseeritud intressiga 15,9%, lepingutasuga 250€ ja igakuise laenuhaldustasuga 5,9 € on krediidi kulukuse määr 22,29%, tarbija poolt makstav kogusumma ja laenu tagasimaksete summa 7997,40 €. Personaalne pakkumine sõltub kliendi krediidivõimekusest.

Enne laenutaotluse esitamist ja -lepingu sõlmimist tutvu laenutingimuste ja lepingueelse teabega:

Laenutingimused

Lepingueelne teave

Enne laenutaotluse esitamist tutvuge "Euroopa tarbijakrediidi standardinfo" teabelehega, mis annab ülevaatliku informatsiooni TF Banki väikelaenu kohta.

Standardinfo