KES ME OLEME?

MEIST

TF Bank on Stockholmi börsil noteeritud Rootsis registreeritud pank. 1987. aastal Rootsis registreeritud TF Bank on täna kiiresti kasvav, samas riskiteadlik ja stabiilse kapitaliga Põhja-Euroopa pank. Meil on luba tegutseda Eestis, Rootsis, Soomes, Norras, Taanis, Poolas, Lätis, Leedus, Austrias, Hispaanias ja Saksamaal. TF Bank AB tegutseb Eesti Vabariigis TF Bank AB (publ.) Eesti filiaali kaudu. Panga tegevust kontrollib Rootsi Finantsinspektsioon (Finansinspektionen) ja piiratud ulatuses Eesti Finantsinspektsioon.

 

Meie ärimudel tugineb vastutustundliku laenamise põhimõttel - laenuotsuste tegemisel lähtume põhjalikust krediidianalüüsist. Meie eesmärgiks on anda laenu jõukohasel, lihtsal ja paindlikul viisil.

 

Internetipõhise nišipangana pakume oma klientidele teenuseid läbi spetsiaalse, automatiseeritud IT platvormi. Niimoodi tagame laenutaotluste kiire menetlemise kaotamata seejuures inimlikku kontakti. TF Banki professionaalne klienditeenindus vastab operatiivselt kõikidele klientide pöördumistele telefoni, e-maili ja kodulehe teel.

 

Panga majandusaasta aruanded – tutvu siin

Mõistlikud laenud mõistlikele inimestele – mida see tähendab?

 

1. Taskukohased ja läbipaistvate tingimustega laenud.

TF Bank lisab lepingu sõlmimistasu laenusummale, mitte ei võta seda laenusummast maha. Tarbimislaenu graafik on annuiteetgraafik, mis tähendab, et igakuine laenu osamakse on sama suur. Intressiarvestus on põhiosajäägilt. Laenu ennetähtaegne tagastamine ja lepingu lõpetamine on lisakuludeta!

2. Täpselt sellises summas tarbimislaen nagu vaja.
Me laename vaid nii palju, kui usume, et klient suudab tagasi maksta. Meie huvides pole anda laene, mida kliendid ei suuda tagasi maksta.

3. Konservatiivne kasvustrateegia.
Kui olemasolev klient on tõestanud, et suudab teha regulaarseid tagasimakseid pikema perioodi jooksul, võime pakkuda suuremat ja pikema tagasimakse perioodiga laenu.

4. Kodupank jääb samaks.
TF Banki väikelaenu saavad taotleda kõikide pankade kliendid. Klient ei pea avama eraldi arveldusarvet ega sissetuleku laekumisi teise panka üle viima.