Refinlaen

kuni 20000 €

intressiga al 7,9%
Laeb ... Palun oota

Soovid laenudelt raha säästa?

Kas Sul on kogunenud erinevaid väikelaene, krediidikontosid ja järelmakse? Soovid omada selgemat ülevaadet oma rahaasjadest ning maksta kokkuvõttes vähem laenude eest?

Lahenduseks on laenude ühendamine ehk refinantseerimine.

TF Banki poolt pakutava refinantseerimislaenuga saad oma praegused laenud kokku koondada üheks, Sulle sobivamate tingimustega laenuks. Refinantseerimine võimaldab ka pikendada laenu tähtaega ning oluliselt vähendada igakuiseid makseid ja makstavaid intresse!

Asenda üks või mitu kallist laenu ühe soodsamaga!

 

Sisesta laenukalkulaatorisse soovitud laenusumma ja periood, et näha ligikaudset kuumakset ning esita laenutaotlus, et saada parim personaalne laenupakkumine vaid paari minutiga.

Kuidas refinantseerimine toimib?

Enamikul juhtudel aitab laenude refinantseerimine ehk üheks kokku liitmine klientidel raha säästa. 

Esitades meile refinantseerimise laenutaotluse, vaatame Sinu praegused kohustused üle ning proovime teha soodsama pakkumise. Sisuliselt sõlmime Sinuga uue laenulepingu, makstes Sinu eest varasemate lepingute kohustused ära ning edaspidi maksad vaid ühte osamakset TF Bankile – on ju palju mugavam. Kokkuvõttes kulub Sul igakuiselt vähem intresside ja kuutasude peale ning säästad raha.

Täida taotlus ja kontrollime koos, kas saad säästa!

ESITA TAOTLUS

Refinantseerimise näide

Kliendil oli kuues erinevas krediidiasutuses väikelaene ja järelmakse kogusummas 10 ­­­­­417,70 eurot ja igakuine laenumaksete kohustus 627,37 eurot. Klient refinantseeris kõik olemasolevad kohustused TF Banki kokku üheks laenuks summas 12 ­000.- eurot, perioodiga 66 kuud. St et lisaks kliendi eelnevate kohustuste likvideerimisele, pakkusime talle ka 1582,30 eurot lisaraha kontole. Igakuiseks uueks laenumakseks kujunes 300,33 eurot (sh kõik tasud). Klient sai oma igakuist kohustust vähendada poole väiksemaks ning 6. krediidiasutuse asemel suhtleb edaspidi ühega – TF Bankiga.

Algne olukord: 6 erinevat laenu erinevate intresside ja tasudega laenujäägiga 10 417,70 eurot, igakuine laenumaksete kohustus kuuele erinevale krediidiasutusele kokku 627,37 eurot.

TF Bankis laenude refinantseerimise tulemus: üks väikelaen summas
12 ­000.-, igakuine laenumakse TF Bankile 300,33 eurot.

KÜSI PAKKUMIST

Miks refinantseerida enda laenud?

1. Oluline kulude kokkuhoid.
Refinantseerimine võimaldab Sul ühe või mitu kallimat laenu vahetada mõistlikuma vastu. Võidad nii intressis, kuumakses kui halduskuludes.

2. Enneta võlgade teket.
Kui elumuutuse tõttu käivad olemasoleva(te) laenu(de) osamaksed ja intressimäär üle jõu, aitab refinantseerimine makseraskusi ennetada ja sobilikuma maksegraafikuga jätkata.

3. Laenu tasumine on mugavam.
Enam ei pea Sa kandma erinevaid summasid erinevatel kuupäevadel erinevate pankade kontodele.

4. Rahaasjad kontrolli alla.
Refinantseerimine muudab Sinu rahaasjad lihtsasti jälgitavaks ja kergesti hallatavaks.

5. Parem krediidiskoor.
Tuleviku perspektiivis (nt eluasemelaenu taotlemisel) on parem omada ühte kui mitut väiksemat laenu, eriti kui tegu on kiirlaenudega.

Laenu taotlemise protsess

Täida laenutaotlus.

Esita kontoväljavõte ja tee isikutuvastus.

Allkirjasta leping.

Positiivse lõppotsuse korral laekub raha kontole.

Küsi personaalset pakkumist!

 • Intress: alates 7,90%
 • Laenusumma: 1000€ - 20000 €
 • Lepingu sõlmimise tasu: 5% laenu summast, minimaalselt 75 €
 • Kuuhaldustasu: alates 5,9 €

  Vaata ülejäänud hinnakirja.
 • Vanus 2174 aastat
 • Eraisik
 • Püsiv ametlik sissetulek (palk või pension)
 • Isiklik arvelduskonto olemas
 • Maksehäired puuduvad
 • Alaline elukoht Eesti Vabariigis

1. Täitke laenutaotlus
Kõik meie laenupakkumised on personaalsed. Pakutav laenusumma sõltub mitmest tegurist, sealhulgas Sinu krediidiskoorist, sissetulekust ja muudest kohustustest. Et saaksime teha kohe parima võimaliku pakkumise, palume Sul edastada olulisemad andmed täites taotluse ankeedi.

2. Esitage laenutaotlus
Eelotsus kuvatakse koheselt arvutiekraanile.

3. Positiivse eelotsuse korral, esitage meile viimase 6 kuu kontoväljavõte 
Kasutades igapäevaselt mitut kontot, palume edastada kõik kontoväljavõtted.

 • Kiirelt ja lihtsalt saate meile edastada kontoväljavõtte lingi kaudu, mille oleme saatnud taotluses olnud e-maili aadressile.
 • Kui soovite edastada kontoväljavõtte internetipanga kaudu, siis palume esitada see panga digitempliga .asice formaadis ja saata meile e-maili aadressile info@tfbank.ee.

4. Pärast andmete kontrolli 
Edastame Teile lepingu ja lingi selle allkirjastamiseks. Juhul, kui lepingu digitaalne allkirjastamine ei ole võimalik, saadame Teile lepingu posti teel.

5. Laen makstakse välja, 
kui oleme saanud allkirjastatud lepingu, kontoväljavõtte ning lõppotsus on positiivne. Lisaks peate läbima isikusamasuse tuvastamise veebikaamera kaudu Veriffis.

Lisainfot leiate Korduma Kippuvad Küsimused alt.

Tagasimaksmise minimaalne periood on 12 kuud ja maksimaalne periood 120 kuud. Nominaalne aastaintress on alates 7,90%, lepingusõlmimise tasu on tavatingimustel 5% laenusummast, igakuine laenuhaldustasu 5,90 €. 

 

Refinantseerimislaenu tüüpnäide: 5000 € laenu puhul viieks aastaks fikseeritud intressiga 15,9%, lepingutasuga 250 € ja igakuise laenuhaldustasuga 5,9 € on krediidi kulukuse määr 22,29%, tarbija poolt makstav kogusumma ja laenu tagasimaksete summa 7997,40 €.Maksimaalne krediidi kulukuse määr 49.95%. Personaalne pakkumine sõltub kliendi krediidivõimekusest.

Enne laenutaotluse esitamist ja -lepingu sõlmimist tutvu laenutingimuste ja lepingueelse teabega:

Laenutingimused

Lepingueelne teave

Enne laenutaotluse esitamist tutvuge "Euroopa tarbijakrediidi standardinfo" teabelehega, mis annab ülevaatliku informatsiooni TF Banki väikelaenu kohta.

Standardinfo