Refinantseerimislaen kuni 25000 €

intressiga alates 7,9%

Kas Sul on kogunenud erinevaid väikelaene, krediidikontosid ja järelmakse? Soovid omada selgemat ülevaadet oma rahaasjadest ning maksta kokkuvõttes vähem laenude eest?

Lahenduseks on laenude ühendamine ehk refinantseerimine.

TF Banki poolt pakutava refinantseerimisega saad oma praegused laenud kokku koondada üheks, Sulle sobivate tingimustega laenuks. Refinantseerimine võimaldab ka pikendada laenu tähtaega ning oluliselt vähendada igakuiseid makseid ja makstavaid intresse!

Refinantseerimislaen kuni 25000 € intressiga alates 7,9%.

Asenda üks või mitu kallist laenu ühe soodsama vastu!

Miks refinantseerida enda laenud?

1. Oluline kulude kokkuhoid.
Refinantseerimine võimaldab Sul ühe või mitu kallimat laenu vahetada mõistlikuma vastu. Võidad nii intressis, kuumakses kui halduskuludes.

2. Enneta võlgade teket.
Kui elumuutuse tõttu käivad olemasoleva(te) laenu(de) osamaksed ja intressimäär üle jõu, aitab refinantseerimine makseraskusi ennetada ja sobilikuma maksegraafikuga jätkata.

3. Laenu tasumine on mugavam.
Enam ei pea Sa kandma erinevaid summasid erinevatel kuupäevadel erinevate pankade kontodele.

4. Rahaasjad kontrolli alla.
Refinantseerimine muudab Sinu rahaasjad lihtsasti jälgitavaks ja kergesti hallatavaks.

5. Parem krediidiskoor.
Tuleviku perspektiivis (nt eluasemelaenu taotlemisel) on parem omada ühte kui mitut väiksemat laenu, eriti kui tegu on kiirlaenudega.

Laenu taotlemise protsess

Täida laenutaotlus.

Esita kontoväljavõte ja tee isikutuvastus.

Allkirjasta leping.

Positiivse lõppotsuse korral laekub raha kontole.

Küsi personaalset pakkumist!

 • Intress: alates 7,90%
 • Laenusumma: 1000€ - 25 000€
 • Lepingu sõlmimise tasu 5% laenu summast, minimaalselt 75€
 • Kuuhaldustasu: alates 5,9 €

  Vaata ülejäänud hinnakirja.
 • Vanus 2174 aastat
 • Eraisik
 • Püsiv ametlik sissetulek (palk või pension)
 • Isiklik arvelduskonto olemas
 • Maksehäired puuduvad
 • Alaline elukoht Eesti Vabariigis

1. Täitke laenutaotlus.
Protsessi kiirendamiseks palume esitada enda kontoväljavõte viimase 6 kuu kohta filtreerimata kujul panga digitempliga (bdoc või asice formaadis). Kui kasutate igapäevaselt mitut kontot, lisage kõik väljavõtted.

2. Esitage laenutaotlus.
Eelotsus kuvatakse koheselt arvutiekraanile.

3. Positiivse eelotsuse korral,
kui Te pole seda juba teinud, palume edastada enda kontoväljavõte viimase 6 kuu kohta filtreerimata kujul panga digitempliga (bdoc või asice formaadis) e-mailile info@tfbank.ee. Kui kasutate igapäevaselt mitut kontot, lisage kõik väljavõtted.

4. Pärast andmete kontrolli
Edastame Teile lepingu ja lingi selle allkirjastamiseks. Juhul, kui lepingu digitaalne allkirjastamine ei ole võimalik, saadame Teile lepingu posti teel.

5. Laen makstakse välja,
kui oleme saanud allkirjastatud lepingu, kontoväljavõtte ning lõppotsus on positiivne. Lisaks peate läbima isikusamasuse tuvastamise veebikaamera kaudu Veriffis.

Tagasimaksmise minimaalne periood on 12 kuud ja maksimaalne periood 84 kuud. Nominaalne aastaintress on alates 7,90%, lepingusõlmimise tasu on tavatingimustel 5% laenusummast, igakuine laenuhaldustasu 5,90€. Maksimaalne krediidi kulukuse määr 48,9%.

Refinantseerimislaenu tüüpnäide: 5000 € laenu puhul viieks aastaks fikseeritud intressiga 15,9%, lepingutasuga 250€ ja igakuise laenuhaldustasuga 5,9 € on krediidi kulukuse määr 22,29%, tarbija poolt makstav kogusumma ja laenu tagasimaksete summa 7997,40 €. Personaalne pakkumine sõltub kliendi krediidivõimekusest.

Enne laenutaotluse esitamist ja -lepingu sõlmimist tutvu laenutingimuste ja lepingueelse teabega:

Laenutingimused

Lepingueelne teave

Enne laenutaotluse esitamist tutvuge "Euroopa tarbijakrediidi standardinfo" teabelehega, mis annab ülevaatliku informatsiooni TF Banki väikelaenu kohta.

Standardinfo