TF BANK LAENU­DOKUMENDID

Laenutingimused

Krediidiandja on TF Bank AB (publ.) Eesti filiaal, registreeritud Eesti äriregistris 14304235.

Enne lepingu sõlmimist tutvu lepingueelse teabega (PDF avaneb uues aknas):

Enne laenutaotluse esitamist tutvu "Euroopa tarbijakrediidi standardinfo" teabelehega, mis annab ülevaatliku informatsiooni TF Banki laenu kohta.

Kliendiandmed

TF Bank suhtub Sinu privaatsusse ja õigustesse austusega, olles täielikult pühendunud nende kaitsmisele.

TF Bankiga ühendust võttes, laenu taotlemisel või olemasoleva kohustuse raames info pärimisel töödeldakse järgmisi isikuandmeid: nimi, isikukood, kontaktandmed, tehingute info, pangakonto väljavõtted ja teised võimalikud kliendisuhtlusega seotud dokumendid. Pank töötleb nii kliendilt, välistest andmebaasidest kui ka teistest infoallikatest kogutud isikuandmeid.

 

Laenutaotluse esitamisel teeb Pank esmalt automatiseeritud laenuotsuse. Turunduslikel eesmärkidel töötleb Pank isikuandmeid oma toodete ja teenuste pakkumiseks, sh analüüsib käitumist personaalsete pakkumiste koostamiseks.

 

Dokument "Kliendiandmete töötlemise kord" annab Sulle detailse ülevaate, kuidas TF Bank töötleb ja kaitseb Sinu isikuandmeid. Isikuandmete töötlemisel TF Bankis järgitakse isikuandmete kaitse üldmäärust (GDPR) (Euroopa Liidu regulatsioon 2016/679). Dokumendiga tutvumiseks vajuta alloleval nupul:

Isikuandmete töötlemise põhimõtted

TF BANK ISETEENINDUSKESKKONNA TINGIMUSED

  1. TF Bank AB (publ.) Eesti filiaali (Pank) iseteeninduskeskkond (Iseteenindus) on elektrooniline teeninduskanal, mille kaudu saab klient teha iseteeninduskeskkonna tingimustes (Tingimused) kirjeldatud toiminguid.

  2. Iseteenindust saab kasutada Iseteenindusse sisse loginud Panga klient (Klient). Panga  kliendiks Tingimuste mõttes loetakse isikut, kellel on Pangaga kehtiv leping.

  3. Iseteenindusse sisse loginud Kliendil on võimalik:  muuta oma kontaktandmeid; näha ja alla laadida oma lepinguid ja maksegraafikuid; esitada lepinguga seotud avaldusi ja taotlusi; saata Pangale e-kiri.

  4. Iseteenindusse saab sisse logida, kasutades selleks identimise vahendit. Identimise vahendi koodi sisestamine või muul Panga aktsepteeritud viisil toimingu kinnitamine on võrdsustatud Kliendi allkirjaga.

  5. Identimiseks võib kasutada ID-kaarti, Mobiil ID, Smart ID või Panga saadetud ühekordset parooli. Ühekordse parooli alusel saab siseneda Klient, kes sisestab Iseteeninduse aknasse oma isikukoodi ning küsib Pangalt parooli. Pank edastab parooli Kliendi mobiiltelefoni numbrile, mis on Panga süsteemis registreeritud Kliendi kontakttelefoninumbrina.

  6. Klient teeb kõik endast oleneva, et oma identimise vahendeid kaitsta ning ei võimalda neid kasutada kolmandatel isikutel.

  7. Kui ID-kaart, Mobiil-ID või Smart-ID koos PIN-koodidega on kaotatud või varastatud või on põhjust arvata, et on sattunud kolmanda isiku valdusesse, teatab Klient sellest viivitamatult sertifitseerimisteenuse osutajale ja Panga klienditeenindusele.

  8. Klient vastutab Iseteeninduse kaudu esitatud või muudetud andmete õigsuse eest.

  9. Pangal on õigus igal ajal muuta Iseteeninduses lubatud toimingute ning Iseteenindusse sisenemiseks kasutatavate vahendite loetelu.

  10. Iseteenindusse sisenedes kinnitab Klient nõustumuse Tingimustega.

Veebilehel tfbank.ee kasutame HTTPS-ühendust, mis tähendab, et Teie ühendus meie süsteemidega on krüpteeritud. Teie veebilehitseja roheline aadressiriba, millel on lukustatud tabalukk, viitab turvalisele ühendusele. Võite sertifikaadi autentsuses veendumiseks klõpsata tabalukule. Esitage isikuandmeid üksnes juhul, kui Teie ühendus on turvaline.

Tfbank.ee kasutab küpsiseid, et mõõta külastajate statistikat ja parandada veebilehe funktsionaalsust. Me ei talleta küpsiste kasutamisel isikuandmeid.

Küpsis on väike tekstifail, mida hoiustatakse/hoitakse Teie veebilehitsejas. Küpsiseid on kahte liiki – alalised ja ajutised. Ajutine küpsis kaob automaatselt veebilehitseja sulgemisel, samas kui alalist küpsist hoiustatakse Teie arvutis pikka aega.

Kui te ei soovi küpsistega nõustuda, võite seadistada oma veebilehitseja küpsiste salvestamisest automaatselt loobuma või Teid teavitatakse iga kord, kui veebileht soovib küpsist salvestada. Veebilehitseja kaudu saab ka kustutada varasemalt salvestatud küpsised. Selle kohta leiate lisateavet oma veebilehitseja abilehtedelt.

Üldist teavet küpsiste kohta leiate Andmekaitseinspektsiooni kodulehelt.

 

Kui Sul tekkis andmete töötlemise osas küsimusi, helista palun TF Banki klienditeeninduse telefonil 607 57 75 või info@tfbank.ee.

TF Bank peab enda eesmärgiks pakkuda oma klientidele kvaliteetset teenust. Juhul, kui Teil tekib rahulolematus pakutava teenuse, teeninduse või muu TF Bankiga seotud aspektiga, palume meid sellest Teid teavitada.

 

Klientide kaebuste saamisel püüame lahendada kõik kaebused võimalikult kiiresti ja nii, et saaksite oma küsimustele vastused. Sõltuvalt kaebuse sisust püüame lahendada kaebuse koheselt või sama päeva jooksul. Juhul, kui kaebuse lahendamine võtab siiski enam aega, edastame vastuse kaebusele hiljemalt 15 kalendripäeva jooksul.

 

Teil on võimalik esitada kaebus suuliselt, helistades meie klienditeeninduse numbril või kirjalikult, edastades kirja elektrooniliselt või postiaadressil. Panga kontaktandmed kaebuse edastamiseks leiate kodulehe jalusest. Kaebusele vastuse edastamisel lähtume sellest, mis kanali kaudu Teie kaebus on esitatud. Kui kaebus on esitatud suuliselt telefoni teel, vastame suuliselt. Kui kaebus on esitatud kirjalikult, edastame vastuse kirjalikult, eelistatult e-posti aadressil, või kui Teil ei ole e-posti aadressi - postiaadressil.

 

Hoiame Teid kaebuse lahendamisega kursis. Kui vajame kaebuse lahendamiseks lisainformatsiooni, võtame Teiega täiendavalt ühendust. Meie huvi on leida probleemile lahendus läbirääkimiste teel.

 

Kui panga poolt pakutud lahendus siiski ei vastanud Teie ootusetele, on Teil võimalik pöörduda nõu ja selgituste saamiseks Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelvalve Amet (asukoht Pronksi 12, Tallinn 10117) või Finantsinspektsiooni (asukoht Sakala 4, Tallinn 15030) poole. Vaidluse lahendamiseks on Teil õigus pöörduda Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelvalve Ameti juures tegutseva Tarbijavaidluste komisjoni või kohtu poole. Tarbijavaidluste komisjonile võib kaebuse esitada ka internetipõhise vaidluste lahendamise keskkonna kaudu, komisjoni menetlusreeglitega saab tutvuda veebiaadressil www.ttja.ee.

Kuna TF Bank soovib Teile pakkuda nii sujuvat veebilehe kogemust kui võimalik, kasutame seadme identifikaatoreid, mida tuntakse laiemalt küpsistena. Järgnevalt kirjeldame, kuidas TF Bank kasutab küpsiseid meie veebilehtedel/domeenides ning kuidas saate nendega nõustuda või neid blokeerida või kustutada.

Kasutame oma veebilehel erinevate kategooriate küpsiseid: kohustuslikud küpsised, seadete küpsised, statistika küpsised ja turundusküpsised. Kohustuslikud küpsised on vajalikud veebilehe nõuetekohaseks toimimiseks ning selleks, et saaksite veebilehel liikuda ja selle funktsioone kasutada. Kui kohustuslikud küpsised välja arvata, kasutame küpsiseid üksnes siis, kui olete andnud meile loa nende kasutamiseks teatisel, mis kuvatakse Teile veebilehele sisenemisel. Ülejäänud küpsised võimaldavad meil optimeerida veebilehe funktsioone vastavalt Teie vajadustele, parandada Teie kogemust ja pakkuda tulevastel külastustel personaalsemat lähenemist, nt jättes meelde Teie kasutajasätted. Kui te pole teatud küpsiste salvestamisega nõus, ei pruugi kõik veebilehe osad Teile saadaval olla ja veebileht ei pruugi õigesti töötada. Lisaks palume panna tähele, et meie lehel kuvatakse teatud küpsiseid, mille on paigutanud kolmandatest isikutest teenuse osutajad.

Lisaks kogutakse mõnede küpsistega teavet Teie ja Teie veebikäitumise kohta. Kui soovite lisateavet selle kohta, kuidas TF Bankis Teie kohta kogutud isikuandmeid töötleme, võite lugeda meie Isikuandmete töötlemise korda.  Sealt leiate ka teavet selle kohta, kuidas võtta meiega ühendust, kui Teil on küsimusi seoses oma isikuandmete töötlemisega.

Veendume, et saate ise kontrollida, kuidas me Teie seadmesse salvestatud küpsiseid kasutame. Seega on Teil võimalus valida, milliseid küpsiste kategooriaid soovite, et Teie seadmes kasutaksime. Võite oma nõusolekut muuta või tagasi võtta meie veebilehe küpsistega nõustumise teatisel. Kui Teil on küsimusi küpsiste kohta, mille oleme Teie seadmesse salvestanud, võite võtta meiega ühendust aadressil info@tfbank.ee. Esitage kindlasti meiega ühendust võtmisel oma nõusoleku ID ja kuupäev, mille leiate järgnevalt.

Küpsised on väikesed teavet sisaldavad tekstifailid, mis salvestatakse Teie seadmesse, näiteks arvutisse, mobiiltelefoni või tahvelarvutisse, kui veebilehte külastate. Küpsis sisaldab harilikult selle veebilehe nime, millelt küpsis pärineb, küpsise hoidmise aega ja numbrit (mis on tavaliselt juhuslikult genereeritud kordumatu number). Küpsiseid kasutatakse veebilehtede töö tõhusamaks muutmiseks, kuid need annavad ka veebilehe omanikule teatud teavet. Küpsised võimaldavad erinevaid kasutajaid eristada, mis võib iseenesest pakkuda igale kasutajale isikupärasemat ja positiivsemat kogemust veebilehe kasutamisel.

TF Bank suhtub Sinu privaatsusse ja õigustesse austusega, olles täielikult pühendunud nende kaitsmisele.

TF Bankiga ühendust võttes, laenu taotlemisel või olemasoleva kohustuse raames info pärimisel töödeldakse järgmisi isikuandmeid: nimi, isikukood, kontaktandmed, tehingute info, pangakonto väljavõtted ja teised võimalikud kliendisuhtlusega seotud dokumendid. Pank töötleb nii kliendilt, välistest andmebaasidest kui ka teistest infoallikatest kogutud isikuandmeid.

 

Laenutaotluse esitamisel teeb Pank esmalt automatiseeritud laenuotsuse. Turunduslikel eesmärkidel töötleb Pank isikuandmeid oma toodete ja teenuste pakkumiseks, sh analüüsib käitumist personaalsete pakkumiste koostamiseks.

 

Dokument "Kliendiandmete töötlemise kord" annab Sulle detailse ülevaate, kuidas TF Bank töötleb ja kaitseb Sinu isikuandmeid. Isikuandmete töötlemisel TF Bankis järgitakse isikuandmete kaitse üldmäärust (GDPR) (Euroopa Liidu regulatsioon 2016/679). Dokumendiga tutvumiseks vajuta alloleval nupul:

Isikuandmete töötlemise põhimõtted