Remondilaen

kuni 20000 €

intressiga al 7,9%
Laeb

Miks valida remondilaen?

 

 • Paindlik kasutusotstarve, nt lammutamiseks, remontimiseks, ehitamiseks, sisustamiseks, köögimööbli tellimiseks, dušširuumi renoveerimiseks, haljastuseks või kasvuhoone hankimiseks, saunamaja või abihoone ehitamiseks, samuti garaaži või aiamaa ostmiseks jm koduga seotud kulutusteks.
 • Ei vaja tagatist.
 • Intress on fikseeritud ja Euribori muutus ei suurenda laenumakset
 • Ennetähtaegne tagastamine lisakuludeta.
 • Lisalaenu taotlemise võimalus.
 • Mõistlikud laenutingimused.
 • Kiire asjaajamine – positiivse laenutaotluse vastuse korral laekub raha Sinu kontole samal tööpäeval.

Remondilaenu näol on tegu TF Banki väikelaenu tootega.

Sisesta laenukalkulaatorisse soovitud laenusumma ja periood, et näha ligikaudset kuumakset ning esita laenutaotlus, et saada parim personaalne laenupakkumine vaid paari minutiga.

Remondi- ja sisustuslaen

 

Kas oled juba pikka aega plaaninud kodu või suvila renoveerimist, kuid pole siiani vajalikku rahasummat koguda suutnud?

Remondilaen on mõeldud eluaseme renoveerimiseks ja sisustamiseks, haljastamiseks, kasvuhoone rajamiseks, saunamaja või abihoone ehitamiseks, samuti garaaži või aiamaa ostmiseks. Nii saad Sa kulud hajutada endale sobiva tagasimakse perioodi peale, ega pea korraga välja käima suurt rahasummat. TF Banki väikelaenu saad taotleda kuni 20 000 eurot. Raha kantakse 1-2 tööpäevaga otse sinu pangakontole, et saaksid vajalikku hankida parimate hindadega ja maksta ka töömeestele. Naudi peatselt oma ilusamat kodu!

ESITA TAOTLUS

Arvesta finantse varuga

 

Klientide kogemuste põhjal näeme, et remondiga võivad kaasneda mitmed üllatuslikud kulud, samuti on ehitaja poolt tehtud pakkumised tihti poolikud või liiga optimistlikud. 
Palun arvesta, et lisalaenu saame pakkuda 4. kuu möödudes, mistõttu soovitame laenutaotluse esitada väikse varuga. Arvestades kõikide materjalide ja tööde hinnatõusu ning inflatsioonist tingitud raha väärtuse kahanemist, tasub kohe laiemalt remondile mõelda ja pigem pikema perioodi peale laenu kuumakseid tasuda, kui raha koguda.
Pane tähele! Kui EURIBORi baasintressimäär järsult tõuseb, suurenevad ka pankade poolt pakutavate kodulaenude kuumaksed. Remondilaenu puhul aga fikseeritakse lepingu sõlmides püsiv kuumakse suurus, mis ei muutu lepinguperioodi jooksul.

Küsi personaalset pakkumist!

Laenu taotlemise protsess

Täida laenutaotlus.

Esita kontoväljavõte ja tee isikutuvastus.

Allkirjasta leping.

Positiivse lõppotsuse korral laekub raha kontole.

 • Intress: alates 7,90%
 • Laenusumma: 1000–20000 €
 • Lepingu sõlmimise tasu: 5% laenu summast, minimaalselt 75 €
 • Kuuhaldustasu: 5,9 €

Remondilaenu näol on tegu TF Banki väikelaenu tootega.

Vaata ülejäänud hinnakirja.

 • Vanus 2174 aastat
 • Eraisik
 • Püsiv ametlik sissetulek (palk või pension)
 • Isiklik arvelduskonto olemas
 • Maksehäired puuduvad
 • Alaline elukoht Eesti Vabariigis

1. Täitke laenutaotlus
Kõik meie laenupakkumised on personaalsed. Pakutav laenusumma sõltub mitmest tegurist, sealhulgas Sinu krediidiskoorist, sissetulekust ja muudest kohustustest. Et saaksime teha kohe parima võimaliku pakkumise, palume Sul edastada olulisemad andmed täites taotluse ankeedi.

2. Esitage laenutaotlus
Eelotsus kuvatakse koheselt arvutiekraanile.

3. Positiivse eelotsuse korral, esitage meile viimase 6 kuu kontoväljavõte 
Kasutades igapäevaselt mitut kontot, palume edastada kõik kontoväljavõtted.

 • Kiirelt ja lihtsalt saate meile edastada kontoväljavõtte lingi kaudu, mille oleme saatnud taotluses olnud e-maili aadressile.
 • Kui soovite edastada kontoväljavõtte internetipanga kaudu, siis palume esitada see panga digitempliga .asice formaadis ja saata meile e-maili aadressile info@tfbank.ee.

4. Pärast andmete kontrolli 
Edastame Teile lepingu ja lingi selle allkirjastamiseks. Juhul, kui lepingu digitaalne allkirjastamine ei ole võimalik, saadame Teile lepingu posti teel.

5. Laen makstakse välja, 
kui oleme saanud allkirjastatud lepingu, kontoväljavõtte ning lõppotsus on positiivne. Lisaks peate läbima isikusamasuse tuvastamise veebikaamera kaudu Veriffis.

Lisainfot leiate Korduma Kippuvad Küsimused alt.

Tagasimaksmise minimaalne periood on 12 kuud ja maksimaalne periood 120 kuud. Nominaalne aastaintress on alates 7,90%, lepingusõlmimise tasu on tavatingimustel 5% laenusummast, igakuine laenuhaldustasu 5,90 €. 

Remondilaenu tüüpnäide: 5000 € laenu puhul viieks aastaks fikseeritud intressiga 15,9%, lepingutasuga 250 € ja igakuise laenuhaldustasuga 5,9 € on krediidi kulukuse määr 22,29%, tarbija poolt makstav kogusumma ja laenu tagasimaksete summa 7997,40 €.

Maksimaalne krediidi kulukuse määr 52.08%. Personaalne pakkumine sõltub kliendi krediidivõimekusest.

Enne laenutaotluse esitamist ja -lepingu sõlmimist tutvu laenutingimuste ja lepingueelse teabega:

Laenutingimused

Lepingueelne teave

Enne laenutaotluse esitamist tutvuge "Euroopa tarbijakrediidi standardinfo" teabelehega, mis annab ülevaatliku informatsiooni TF Banki väikelaenu kohta.

Standardinfo